Oblékání jako Kate

Jak se obléká vévodkyně Kate Middleton.

Inspirace v šatníku vévodkyně Kate. Elegance a minimalismus na prvním místě

Vévodkyně Kate se stala doslova fenoménem. Její módní kousky fascinují lidi na celém světě a řada žen se ji snaží napodobit. Pokud hledáte elegantní módu, která by se alespoň vzdáleně podobala tomu, co si oblíbila britská vévodkyně, máme pro vás pár tipů. V jejím šatníku dominují především šaty. Bez těch se Kate prostě neobejde.

Móda dostupná každé ženě

Možná vás napadne, že na modely, které manželka následníka trůnu obléká, nemůžete dosáhnout finančně ani postavou. Naštěstí existují levnější varianty dostupné v běžných obchodech, které jsou neméně skvostné. Ani s postavou si nemusíte lámat hlavu. Kate ji má sice štíhlou, ale většina jejích modelů lichotí i plnějším tvarům.

Elegance a minimalismus na prvním místě

V šatníku Kate nenajdete žádné experimentální kreace. Ve skutečnosti je hodně jednoduchý a dominuje v něm minimalismus. Přísná pravidla v královské rodině nedávají příliš na výběr, ale Kate dokáže vytěžit maximum. Její šatník je ideální inspirací pro módu vhodnou do práce, na obchodní schůzky i do společnosti.

Kate dává přednost jednoduchému oblečení, v jejím šatníku převládají šaty a kabáty. Naopak u ní nenajdete žádné hluboké výstřihy, rozparky a průhledné topy. Jako manželka následníka trůnu by si to ani neměla dovolit. Na druhou stranu díky štíhlé postavě a elegantnímu stylu chůze na ní i zdánlivě nudný model vypadá úžasně. Potrpí si také na doplňky a nezapomíná ani na oblíbené kloboučky, malá psaníčka místo kabelky, volánky a obuv, kterou volí zásadně na podpatku.

Kabátky s páskem nesmí chybět

Kate si potrpí na kabátky, které zvýrazní její siluetu díky pásku. V sychravém anglickém počasí se bez nich neobejde, stejně jako ocení drobný klobouček. Modely, které Kate obléká, jsou v pase projmuté a krásně podtrhují ženskost.

Ke slavnostní příležitost obléká Kate nejčastěji šaty v pastelových barvách s tříčtvrtečními nebo dlouhými rukávy (krátké rukávy nebo bez rukávů v jejím šatníku najdete minimálně). Slušivý klobouk musí být vždy dokonale sladěný s outfitem.

K méně formální příležitost dává Kate přednost jednoduchým šatům nebo kostýmku v jedné barvě. Kate má ráda veselejší barvy a neváhá obléknout například tyrkysově modrou nebo lila.

Vévodkyně si dokáže najít čas i na sport a volnočasové aktivity. Pokud se ale konají před zraky diváků, vždy dbá na to, aby byla oblečená nejen elegantně, ale i pohodlně. V takovém případě volí kalhoty a top, například v oblíbeném proužkovaném designu. Mimochodem námořnický styl je nadčasový a velmi slušivý. Je pravda, že kalhoty na Kate vídáme zřídka, ale mnohdy dokazuje, že jí to sluší, ať si oblékne cokoliv.

Co byste měly vědět o vévodkyni Kate?

  • Vždy nosí lodičky, které nejsou ani nízké, ani vysoké.
  • Oblečení podléhá královské etiketě, ale mnohdy se nejedná o předražené modely, jak si mnozí myslí. Navíc podobné modely lze zakoupit i v běžných obchodech či e-shopech.
  • Potrpí si na doplňky (psaníčko, pásek, klobouček).
  • Miluje barvy. Červenou, modrou a fialovou v jejím šatníku najdete běžně, ovšem k oficiálním královským akcím dává přednost jednoduché béžové, krémové, bílé či černé.
  • Její heslo zní: „V jednoduchosti je krása“. Není třeba na sebe příliš upozorňovat, hlavní tajemství spočívá v maličkostech.
  • Dbá na dokonalý účes. Krásný outfit vždy pozvedne a doladí.

Nevyhýbá se krajce

Také krajku můžeme vídat na outfitech, kterými Kate okouzluje celý svět. Samozřejmě v decentním provedení – nikde nesmí vykukovat nic, co by nemělo, krajka je většinou neprůsvitná. V takovém případě dokonale koresponduje se přísnými královskými pravidly, stejně jako oblíbené volánky, které Kate také ráda obléká.

Inspirace u nás:

 
 
 

 

Kate Middleton Slide

Zdroj

Best Wedding Hairstyles Half Up Half Down Brunette Kate Middleton Ideas

Zdroj

Prince William and Kate Middleton

Zdroj

Kate Middleton's Festive Midi Skirt Will Have You Wishing It Were Christmas Already

ZdrojThe Duchess of Cambridge last night got the chance to meet with parents from Prince George's new school, as she joked she wasn't sure he 'has any idea what's going to hit him'Zdroj

Kate Middleton Photos Photos - Prince William, Duke of Cambridge and Catherine…

Zdroj

Kate Midleton

Zdroj

Tuesday, December 9th: At a fundraiser for the University of St. Andrews at the Metropolitan Museum, Kate wore a Jenny Packham gown with emerald and diamond earrings. Photo: Paul Edwards - Pool/Getty Images

Zdroj

 

Prince William and Kate Middleton moments | Prince William and Kate Middleton Engaged

Zdroj

Special honour: War Horse director Steven Spielberg has personally expressed his gratitude to the Royal couple for supporting the film

Zdroj

Kate Middleton’s 36 striking royal tour outfits from North America and Asia

Zdroj

ZRoyal Roaster: Photo

Zdroj

 

Jenny Packham as worn by the Duchess of Cambridge (Kate Middleton) at the Absolute Return for Kids Gala Dinner.

Zdroj

Líbí se vám styl vévodkyně z Cambridge?