┼áaty na jedni─Źku je ryze ─Źesk├Ż rodinn├Ż e-shop s tradic├ş od roku 2012. 

V na┼íem sortimentu najdete pestrou ┼ík├ílu d├ímsk├Żch ┼íat┼» od v├Żznamn├Żch m├│dn├şch zna─Źek z USA, Anglie i Austr├ílie. Za roky p┼»soben├ş ve fashion jsme se rozhodli specializovat se prim├írn─Ť na spole─Źensk├ę a svatebn├ş ┼íaty vysok├ę kvality. N├í┼í sortiment dopl┼łuje m├│da pro denn├ş no┼íen├ş a┼ą u┼ż vyr├í┼ż├şte do pr├íce, na rande nebo na p├írty.

V na┼íem portfoliu najdete pestrou plej├ídu m├│dn├şch zna─Źek, kter├ę jdou ruku v ruce s aktu├íln├şmi trendy a kladou d┼»raz na kvalitu. Nejv─Ťt┼í├ş ─Ź├íst na┼í├ş nab├şdky tvo┼Ö├ş americk├ę zna─Źky Dorisqueen, Helen Fontaine a Ever-Pretty. Velmi obl├şben├ę jsou tak├ę anglick├ę modely Misfit London, Emmacloth, CITYGODDESS. Nechat okouzlit se m┼»┼żete tak├ę australskou zna─Źkou Runaway. Postupn─Ť budeme sortiment roz┼íi┼Öovat a p┼Öid├ívat dal┼í├ş v├Żrobce. Zaru─Źit v├ím m┼»┼żeme exkluzivitu prodeje vyjma Ever-Pretty.

Ke kr├ísn├Żm ┼íat┼»m u n├ís vyberete tak├ę vkusn├ę dopl┼łky, kter├ę dot├íhnou v├í┼í outfit k dokonalosti.

V─Ťt┼íina zbo┼ż├ş je skladem. ┼áaty, kter├ę prod├ív├íme, lze objednat na zak├ízku, ale m├íme tak├ę modely v konfek─Źn├şch velikostech. Pokud budete pot┼Öebovat s v├Żb─Ťrem poradit, nev├íhejte se na n├ís s d┼»v─Ťrou obr├ítit. Na┼í├şm c├şlem je spokojen├Ż z├íkazn├şk.

Velmi si v├í┼ż├şme Va┼íeho z├íjmu. Jestli┼że m├íte jak├ękoliv n├ípady ─Źi p┼Öipom├şnky, m┼»┼żete n├ís kontaktovat na emailov├ę adrese: info@satynajednicku.cz