Správné oblékání.

Jak se správně oblékat.

Jak být ženou, která se „umí oblékat“

Když si projdete internetový svět, naleznete nekonečné množství fotografií a ilustrací, které varuje před módními chybami. Dříve se mohly ženy spoléhat pouze na svůj vlastní soud nebo dávat na rady kamarádek, časopisů a knih. My máme štěstí, že žijeme v době plné informací. Využijte moderního světa a zbystřete u přehledu nejdůležitějších námětů správného oblékání. Okolí si vás začne velice brzy pamatovat jako tu, která se „umí oblékat“.

Říkáte, že pro vás nic nemůže být novinkou a že móda je pro vás tak snadná jako mateřský jazyk? Věříme tomu. I tak se mrkněte na užitečné tipy, jak nešlápnout na tenký povrch. Ledy se lámou nepozorovaně. A pak praskají.

1. Výstřih může působit lacině…

…pokud k němu zvolíte příliš krátkou sukni.

2. Vždy se snažte o zdůraznění svého pasu

Pomoci vám může správný pásek nebo padnoucí střih.

3. Jedna žena, různé modely

Volte takové modely, které lichotí vašemu věku i typu. Najít vhodné barvy i styly je celoživotní cesta ženy. Svá můžete být v pubertě, na vysoké škole i jako maminka. Také ženy ve středním věku nebo ve stáří mnohdy září šarmem. Svůj styl oblékání můžete navíc během života proměnit, kolikrát se vám zachce. Nebo třeba nikdy. Jde jen o to vědět, CO PŘESNĚ vám sluší a kým jste.

Ukázka, jak volba šatů dovede znázornit, zda se ženě povedlo podpořit svou přirozenost či nikoliv.

12 Brilliant Clothing Hacks Everyone Needs to Know
Zdroj.

4. Pruhy ano, ale…

5. Co udělá správná délka sukně

6. Co dokáže správný výběr bot

7. Důkaz, že platí otřepaná fráze: 

„Méně je více.“

A rada na závěr?

I když budou šaty dokonalé a padnoucí, doplňky sladěné, 
obuv pohodlná a nápaditá…

…nezapomeňte na správné držení těla a milý výraz obličeje.
Pokud budete shrbená a zamračená, váš outfit za vás veškerou práci neodvede, ani kdyby byl nejdražší a nejzajímavější na celém světě.

Takhle nějak se to všechno má. Na jednu stranu to mají ženy ohromně složité, ale na tu druhou, promyšlenější stranu, se stačí správně informovat a mít cit. Pak je snadné získat významné plusové body na maličkostech.

Experimentujte, vymýšlejte a bavte se! Vkusně, s citem, odvážně i decentně. Vaše odívání je o vás. I když bude váš model vypadat ledabyle nebo náhodně, buďte nenápadně rafinovaná a připravená.

„Méně je více“ opět udeřilo. Pro dnešek bylo inspirace ažaž. 🙂

Bavil vás dnešní článek? Zkuste další. Třeba o tom, kdy sexy oblečení přestává být svůdné.